Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Правоохоронці затримали підозрюваних у підриві банкоматів (фото)

Поліцейські загону особливого призначення затримали в с. Буди (Харківський район) трьох місцевих жителів, які підозрюються в підриві банкоматів. Подробиці повідомили у відділі комунікацій ГУ НПУ Харківської області.

Як виявилося при огляді автомобіля, в ньому були виявлені підозріле обладнання та предмети, які могли б свідчити про підривну діяльність чоловіків. Зокрема, газове обладнання (зі шлангами і електропроводами), кілька рацій, дві бойові гранати з детонаторами, ніж, набір інструментів, роздруковані гугл-карти сел. Саме в це селище і прямували затримані, не виключено, що з метою підриву банкоматів. Було встановлено, що один з громадян причетний до підриву банкомата в Люботині і крадіжці з нього близько 150 тис. грн.

Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину за відповідними статтями КК України. Двоє інших підозрюються в незаконному поводженні зі зброєю.