Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Представники Гуайдо захопили дипмісії Венесуели в США

Представники Гуайдо захопили дипмісії Венесуели в США

Представники Гуайдо назвали свої дії "частиною кампанії по захисту активів республіки". Офіційний Каракас закликав США припинити "незаконну окупацію" диппредставництв Венесуели.Представники тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо в понеділок, 18 березня, захопили будівлі військового представництва своєї країни в столиці США Вашингтоні та консульства в Нью-Йорку. "Це частина нашої кампанії по захисту активів республіки", - заявив посол Гуайдо в США Карлос Веккьо, якого цитує агентство dpa.

У свою чергу глава венесуельського МЗС Хорхе Ареаса закликав уряд США припинити з його точки зору "незаконну окупацію" диппредставництв". "Якщо уряд США не продовжить виконувати свої міжнародні зобов'язання, уряд Венесуели залишає за собою право на аналогічні кроки на території Венесуели", - йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства.

Раніше глава Венесуели Ніколас Мадуро розірвав дипломатичні відносини з США. Це сталося після того, як Білий дім підтримав тимчасового президента країни Хуана Гуайдо. Після цього обидві країни відкликали свої дипломатичні місії. Венесуельський військовий аташе у Вашингтоні був одним з перших, хто підтримав тіньовий уряд Гуайдо.

У Коста-Ріці уряд Мадуро подала в Генеральну прокуратуру скаргу на посла Марію Фаріа, представницю Гуайдо, у зв'язку з незаконним захопленням будівлі посольства, повідомляють місцеві ЗМІ. Фаріа прийняла керівництво дипмісією в костаріканської столицею Сан-Хосе в кінці лютого. Після втручання уряду Коста-Ріки Фаріа повернула ключі від будівлі посольства.

Підписуйтесь на новини DW в / Twitter / Youtube / або встановіть додаток DW для / iOS | Android

Ця новина також на сайті Deutsche Welle .