Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Пристайко назвав єдиний спосіб, як захистити права українців у Криму

Київ сподівався, що після обміну утримуваними особами з Росією «перестануть з'являтися нові політичні в'язні», але Росія «бачить для себе інший шлях». Про це сказав міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, передає «Радіо свобода».

"Єдиним діючим сьогодні механізмом, залишається тиск наших міжнародних партнерів. Тобто наші можливості по тому, як зробити так, щоб ці люди не попадали в руки до ФСБ (Федеральна служба безпеки Росії), дуже обмежені. Ми завжди раді бачити тих людей, які хотіли б жити разом з нами на нашій території, і це обов'язок наша, нашого народу і уряду створити достатні умови для того, що ці люди могли переїхати хоча б тимчасово і тут продовжувати жити, але як забезпечити їх права, захистити їх права в Криму, це складно без допомоги наших західних партнерів", - заявив Пристайко.

Нагадаємо, раніше в ЄС наполягали на тому, що ОБСЄ повинна отримати доступ в анексований Крим. В ЄС зазначили, що будь-які спроби залякування та перешкоджання роботі місії ОБСЄ мають бути припинені.

Додамо, ми писали, як українцям в окупованому Криму "відкосити" від "призову" окупантів.

Раніше ми повідомляли про те, що окупаційні "влади" Криму відкрили проти жителів півострова 79 кримінальних справ за відмову служити в Збройних силах Росії.

Також повідомлялося про масове побиття російських журналістів, які з'їхалися до Криму на курси військових репортерів.