Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Привіт з рідних місць: ведмедикам на Прикарпатті доставили херсонкие кавуни

На Прикарпатті привезли херсонські кавуни для сімейства ведмедів, врятованих з рук Шкуродерів у Херсоні. Нове відео цієї події з'явилося в мережі.

"З другої половини літа починається період посиленого споживання ведмедями їжі і підготовки до зимівлі. Допомагайте, якщо є можливість і бажання. Будемо вдячні за будь-які овочі, горіхи, ягоди, фрукти, мед. При великих обсягах можемо організувати доставку", - повідомляють в Центрі реабілітації диких тварин Галицького НПП,.

Нагадаємо, нещодавно на Прикарпатті, в Центрі реабілітації диких тварин Галицького НПП, бурі ведмеді святкували "новосілля".

А в березні в Прикарпатському Центрі реабілітації диких тварин з першої в своєму житті зимової сплячки прокинулися ведмеді, яких врятували з рук Шкуродерів в Херсоні. Клишоногі вже вилазили з барлоги і заново засипали.

Раніше повідомлялося, що ведмедики з Прикарпаття купаються в басейні і ловлять з води горішки.

Раніше повідомлялося, що клишоногі не тільки з апетитом поглинають солодку кавунову м'якоть, але не проти і пограти смугастими "м'ячиками".

Ще ми розповідали про те, як ведмедів рятують від спеки. Щоб ведмедики відчували себе бадьоріше, їх обливають холодним душем. Також працівник центру влаштували генеральне прибирання в тамтешньому басейні.