Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

» Прометей " - чемпіон: свято баскетболу відбулося в Кам'янському

Перемогу баскетбольної команди СК «Прометей» в Чемпіонаті України вищої ліги кам'янчани відзначили грандіозним святом.

Яскраве шоу з виступами артистів, розіграшами призів і конкурсами відбулося 1 червня в Палаці спорту.

Гості свята баскетболу отримували великий заряд емоцій від виступів київських слем-данкерів "герої майданчиків", шоу-балету "Shadows", Кубинця Рігоберто Мустеллієра та української артистки Мілани Нарнії. Але найбільше кам'янчани раділи зустрічі з улюбленою командою, яку підтримували протягом усього сезону. А адже привід для зустрічі був подвійно особливий: наші баскетболісти стали чемпіонами у Вищій баскетбольній лізі України і пройшли в Суперлігу.

Чемпіонів привітав мер міста Андрій Білоусов, який зазначив, що баскетболісти СК «Прометей» прославили Кам'янське у всій Україні.

У кращих традиціях Національної баскетбольної асоціації переможців привітав президент баскетбольного клубу СК «Прометей» Володимир Дубінський, вручивши команді цінні подарунки.

Подарунки були не тільки для чемпіонів, але і для гостей свята. Кожен учасник заходу отримав кепку і футболку з клубною символікою, а також журнал "Прометей", де були скрейч-карти для участі в безпрограшній лотереї.

Свято видалося дійсно чемпіонський, а більш детальний репортаж читайте в наступному випуску «Подія сьогодні».

Е. Кіба