Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Просунулися на півтора кілометра: стало відомо про успішну операцію ЗСУ на Донбасі

В Золотому-4, де планується розвести війська, бійці батальйону «Айдар» просунулися на півтора кілометри вперед до території Горлівки, контрольованої бойовиками. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Повідомляється, що батальйон «Айдар» отримав завдання зайняти ці позиції ще місяць тому і весь цей час військові обладнали бойові позиції. В результаті рідкісний Лісок перетворився на земляну фортецю.

Тепер "айдарівці" відчувають себе в безпеці. На їх позиціях є буржуйка, світло і розетки.

Обладнанням займаються всі по черзі-коли одні копають, то інші прикривають.

За словами бійців, батальйон зайняв ці позиції, тому що загроза нападів диверсійних груп була надто великою. Бойовики використовують снаряди, щоб запалити сухі поля, дерева. По населених пунктах стріляють, щоб підпалити будинки.

Бійці вважають, що відходити назад вони не повинні, тому що знаходяться на своїй землі.

Нагадаємо, 7 вересня, під час зустрічі в аеропорту «Бориспіль» звільнених в результаті обміну українців, президент Зеленський заявив, що планує продовжувати процес розведення військ в зоні ОНС в два етапи. Спочатку Україна повинна відвести війська в районі Золоте-Петрівське, а потім — по всій території лінії зіткнення.