Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

ПСЖ програв фінал Кубка Франції в серії пенальті

У Сен-Дені на стадіоні «Стад де Франс» відбувся фінал Кубка Франції «Ренн» — «ПСЖ». Перемогу здобув «Ренн» — 2:2, по пенальті — 6:5..

Рахунок відкрив захисник «ПСЖ» Дані Алвес, який відзначився на 13-й хвилині. В середині першого тайму форвард Неймар збільшив перевагу парижан. На 40-й хвилині захисник «ПСЖ» Преснел Кимпембе забив у свої ворота. В середині другої половини рахунок зрівняв захисник «Ренна» Мешер..

У двох додаткових 15-хвилинних таймах команди не забили голів. На 118-й хвилині з поля був видалений нападник парижан Кіліан Мбаппе. У серії пенальті краще виступили футболісти «Ренна», що переграли опонентів з рахунком 6:5.