Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Путін піде в наступ на ще дві області України

Путін піде в наступ на ще дві області України

Керівник групи адвокатів полонених українських моряків Микола Полозов розповів, що Росія з усіх сил намагається провести сухопутний коридор до Криму.

Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів.

Більше того адвокат зазначив, що в шалені плани Кремля входить і захоплення Херсонської та Миколаївської областей.

"Після окупації Криму російська влада порахувала, що Азовське море можна перетворити у внутрішні. Побудувати Керченський міст, захистити простір, провести посилену мілітаризацію, витіснити Україну", - заявив він.

Крім того він зазначив, що окупація Криму стала своєрідним плацдармом для захоплення наближеною до півострова території України.

"Це свого роду плацдарм для подальшого розвитку окупації Херсонської області, Миколаївської області, і так далі. Тобто для того, щоб створити передумови для завоювання сухопутного коридору до Криму", - вважає Полозов.

Разом з тим варто зазначити, що заступник генсека НАТО Роуз Гетемюллер зазначила, що Київ повинен повністю виконати всі рекомендації Венеціанської комісії і внести поправки в текст закону "Про освіту".

Організація Північноатлантичного договору висловила солідарність з Угорщиною про прийняття Україною поправок до нового закону "Про освіту". Про це під час візиту до Будапешт 26 лютого сказала заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.