Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Путін прокоментував зрив розведення військ

Президент РФ Володимир Путін висловився з приводу зриву відведення військ на Донбасі. Про це повідомляють Українські новини.

«Домовилися про розведення сил, але ніяк чинний Президент не може забезпечити розведення бойових підрозділів і техніки — ну не може. Під'їхали туди націоналістичні військові формування і публічно заявили: якщо армія піде з цих позицій, ми там встанемо. Армія не йде», — заявив Путін.

Він каже,що "Л ДНР" вже неодноразово заявляли про готовність відведення військ.

Зазначимо, що відведення сил із Золотого було заплановано на 7 жовтня, однак обстріли бойовиків його зірвали. Тепер Україна має намір чекати 7-денного періоду без порушень режиму тиші, який все ще не відбувається.

Також лідер партії «Національний корпус» і перший командир полку «Азов» Андрій Білецький в неділю, 6 жовтня, приїхав у місто Золоте Луганської області, який межує з окупованою територією, і пообіцяв разом з ветеранами антитерористичної операції захищати його в разі відводу українських військ.