Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Путін звинуватив Зеленського в потуранні націоналістам і нездатності відвести війська на Донбасі

Президент РФ Володимир Путін звинуватив українського главу держави Володимира Зеленського в незабезпеченні розведення сил на Донбасі. Про це він сказав сьогодні на засіданні Ради глав держав СНД, - повідомляє ТАСС.

"Домовилися про розлучення сил, але ніяк чинний президент (України) не може забезпечити розлучення бойових підрозділів і техніки - ну не може. Під'їхали туди націоналістичні військові формування і публічно заявили: якщо армія піде з цих позицій, ми там встанемо. Армія не йде", - зазначив Путін.

За його словами, представники "ДНР/ ЛНР "" вже двічі або тричі давали сигнал про готовність до розведення сил-запускали білу ракету, проте з українського боку відповіді не було"

"Тут потрібен прояв політичної волі", - вважає Путін.

Як раніше повідомлялося, в так званих "ЛНР" і "ДНР" в середу звинуватили українську сторону, нібито, в зриві "розведення сил і засобів" на ділянці лінії зіткнення в районі Золотого на Луганщині і Петровського. Насправді бойовики "республік" імітували готовність до розведення військ, прекрасно знаючи, що українська сторона виставила умови семиденного дотримання режиму припинення вогню. Представники "ДНР / ЛНР" наполягають на відведенні військ ЗСУ навіть за умови регулярних з їхнього боку обстрілів пілотних ділянок. Тому вони в пропагандистських цілях вирішили "призначити" нову дату розведення сил і засобів на четвер.

Закономірно, не отримавши гарантії безпеки і не дочекавшись стійкого припинення вогню на ділянках розведення, ВСУ відмовилися брати участь у цій інсценізації.