Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Разумков розкрив план реінтеграції Донбасу

Спочатку потрібно повертати людей, а потім території.

Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв'ю «Інтерфаксу».

За його словами, потрібен цілий комплекс заходів для того, щоб повертати людей, а після цього вже і території. Разумков вважає, що в першу чергу повернути громадян допоможе інформаційна політика.

«Повертати людей можливо спочатку тільки ментально, а вже після цього – фізично.

Важливо донести людям, які сьогодні дуже часто вимушено перебувають на тимчасово окупованій території, все те, що вони чують з телеекранів Російської Федерації, з телеекранів так званих «ДНР/ЛНВ» — не відповідає дійсності. В Україні розуміють всі проблеми, які є на тимчасово окупованих територіях. Розуміють скрутне становище, в якому знаходяться люди», — зазначив політик.

Він підкреслив, що не менш важливим аспектом для людей, їх повернення, є економічне зростання. Адже створення кращих умов життя буде серйозним поштовхом для повернення людей.

Повернути території, впевнений Разумков, Україна зможе за допомогою міжнародних партнерів.

«Цей процес почався в рамках Нормандського формату, Мінських угод, можливо, і інших форматів, які допоможуть вирішити це питання», — підкреслив чиновник.

Він вважає, що в процесі повернення і збереження територій важливу роль грає сильна армія, оскільки це запорука безпеки і територіальної цілісності держави.

«Але ми розуміємо: дипломатичне напрямок — більш ефективний і допоможе швидше повернути тимчасово окуповані території», — підсумував Разумков.

Нагадаємо, раніше «Хвиля» повідомляла, що Дмитро Разумков анонсував форум, на якому представлять ініціативу щодо стратегії повернення окупованих територій. Захід відбудеться в кінці жовтня в Маріуполі.

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» вYoutube, сторінку «Хвилі» в Facebook