Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Развожаєв призначив нових членів уряду Севастополя

Виконуючий обов'язки російського глави Севастополя Михайло Развожаєв провів кадрові перестановки в уряді міста. Про це він написав у Facebook.

Зокрема, він представив п'ятьох своїх заступників.

«Денис Солодовников буде курирувати роботу Департаменту капітального будівництва, Департаменту майнових і земельних відносин, Департаменту архітектури і містобудування та Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури», – написав Развожаєв.

Він додав, що роботу Департаменту фінансів та Головного управління споживчого ринку та ліцензування буде курирувати Олексій Парикин

За словами Развожаєва, зберігають свої пости Марія Литовко і Володимир Базаров.

Як повідомляється, три департаменти тепер будуть прямо підкорятися губернатору. Це Департаменти громадської безпеки, територіального розвитку та Департамент суспільних комунікацій.

12 липня цього року Михайло Развожаєв став виконуючим обов'язки глави уряду Севастополя. Після призначення він відправив у відставку уряд міста. Пізніше він заявив, що протягом місяця планує визначитися з тим, хто буде працювати під його керівництвом.

C листопада 2018 року Развожаєв, уродженець російського Красноярська, був обраний до складу Центрального штабу Загальноросійського народного фронту. З 17 грудня 2018 року був керівником виконавчого комітету Загальноросійського народного фронту. Офіцер запасу, лейтенант. Є дійсним державним радником Росії 2 класу. ​