Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

РФ зажадала припинити рекламу акцій на YouTube

Роскомнадзор направив в Google лист з вимогою вжити заходів щодо недопущення реклами неузгоджених масових акцій через відеохостинг YouTube. Про це повідомляють росСМИ.

У РФ заявили, що ряд структур, що мають YouTube-канали, "набувають у відеохостингу рекламні інструменти, такі як push-повідомлення, з метою поширення інформації про незаконних масових заходах", які в тому числі спрямовані на зрив виборів в країні.

Вказується, що подібні push-повідомлення приходять також користувачам, які не підписані на YouTube-канали даних структур.

Також зазначається, що якщо Google не вживе належних заходів, це буде розцінено як втручання у суверенні справи держави, а також вороже вплив і перешкоджання проведенню демократичних виборів в країні, - зазначено у повідомленні Роскомнадзора.

Нагадаємо, в Москві на масовій узгодженій акції протесту "за чесні вибори" в суботу, 10 серпня, затримали 244 учасника демонстрації. Також повідомляється, що відомо про шістьох мітингувальників, яких побили співробітники поліції при затриманні. Крім того, були затримані троє журналістів. Всім затриманим закидають порушення правил участі в акції.