Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Росія відправить дослужувати в Крим старі літаки і вертольоти

30 списаних військових літаків і вертольотів для установки в якості пам'яток направлено в південні міста Росії, а також у Крим.Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу Росії.

«Близько половини авіаційної техніки вже доставлено до місць установки», - кажуть військові.

У відділі інформаційного забезпечення Чорноморського флоту підтвердили «переклад» військової техніки і розповіли про місце нової дислокації.

"Літаки будуть встановлені в Севастополі і в Сімферополі. У Севастополі - на аеродромі "Південний" у філії парку "Патріот" біля молочної балки. Потім можуть бути прийняті додаткові рішення про розміщення. Терміни установки поки невідомі», - повідомив начальник відділу інформаційного забезпечення ЧФ Олексій Рульов.

Авіаційну техніку перед перевезенням розібрали на частини, на новому місці її зберуть, пофарбують і встановлять на постаменти.

Пам'ятками стануть винищувачі Су-27 і Міг-29, бомбардувальники Су-24, військово-транспортний літак Ан-26, а також вертольоти армійської авіації Мі-8, Мі-9 і Мі-24. Вони з'являться також в Ростовській, Волгоградській і Астраханській областях, Північній Осетії, на Ставропіллі і Кубані.