Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Росія висунула нові вимоги ватажкам терористів «ЛДНР»

Речник Міністерства оборони України Максим Праута оприлюднив інформацію Головного управління розвідки МОУ про ударну паспортизацію російськими документами терористів першого і другого армійських корпусів (ДНР і ЛНР відповідно).

Командири частин, де паспортизація йде гірше, ніж у інших, починають щомісяця заслуховуватися на засіданнях атестаційних комісій. При цьому їм загрожують стягнення аж до звільнення.

При цьому всі «силовики» «республік» до першого листопада повинні розписатися в тому, що вони знають про своє звільнення в тому випадку, якщо не отримають російські паспорти до 2020 року.

Складно судити, наскільки ці загрози реальні. Зрозуміло тільки, що росіяни хочуть "обілетити" паспортами РФ якомога більше число бойовиків.

Між тим, терорист і "волонтер" бойовиків ДНР Олексій Смирнов повідомив, що один з найманців підірвався на міні, і оголосив збір коштів на його лікування. Дивись скрин.

Нагадаємо, "республіки" не виплачують ніяких компенсацій пораненим терористам і сім'ям загиблих.