Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію в ЛНР (фото)

У розпорядженні групи "Інформаційний спротив" опинилися кілька документів, що підтверджують, що підконтрольні Кремлю влади в ОРДЛО продовжують заходи з примусової паспортизації в окупації. Так як обов'язковою умовою для отримання російського громадянства і паспорта з двоголовим орлом є наявність "паспортів республік", громадян змушують отримувати в першу чергу ці "документи".

Так, бюджетні організації в ОРДЛО звітують перед підконтрольними РФ владою, скільки співробітників отримали «паспорта ЛНР» і скільки ще громадян – співробітників організації – збираються із отримати. У розпорядженні» ІС "опинився документ, складений у навчальному закладі "Луганський технікум-інтернат".

Примітно, що в період з 29 серпня по 2 жовтня 2019 року «паспорт ЛНР» отримали лише двоє співробітників інтернату. При фактичній чисельності штату в 86 осіб власниками "паспорта ЛНР" станом на 2 жовтня є тільки 14. Ще п'ятеро, йдеться в документі, нібито подали документи на отримання "паспорта".

Як повідомляла раніше група ІС, Росія, видаючи свої паспорти, переслідує кілька цілей. Одна з довгострокових цілей – це створення правових умов для офіційного використання російських військ проти України під виглядом «захисту» громадян РФ. Як повідомляє «Східна правозахисна група», в РФ ініціювали створення електронних форм для запису на оформлення паспортів РФ жителями ОРДЛО.

Крім того, видача російського громадянства і паспортів РФ в окупованих районах українського Донбасу — порушення низки міжнародних договорів. А також — фактичне визнання Росією в тому, що вона є стороною конфлікту.