Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

ІС: російські окупанти проводять переміщення бронетехніки в тилу

В даний час ведеться активна дискусія щодо доцільності розведення сил і засобів на Донбасі на підставі так званої «формули Штайнмайера». Між тим, російські окупаційні підрозділи не знижують темпів підготовки до бойових дій.

Зокрема, за оперативними даними групи Інформаційне Опір, на минулому тижні зафіксована наступна військова активність окупаційної угруповання:

— Військовою контррозвідкою МДБ ДНР проводиться розслідування інциденту» (р-н селища Гірник), пов'язаного з пожежею та вибухами на складах служби РАВ оперативно-тактичного командування «Донецьк» (1-й АК). В рамках розслідування в ряді частин і підрозділів оперативними співробітниками організований і проводиться опитування особового складу з метою виявлення «військовослужбовців», схильних до «державної зради».

— В районі селища Спартак у сутінках фіксується вже не перший день переміщення піхотних підрозділів окупантів (до взводу) на північній околиці і вздовж Ясинуватського шосе.

- Через Шахтарськ триває перекидання невеликих груп бронетехніки по 3-4 одиниці в бік Донецька і Єнакієвого. В основному БМП і МТ-ЛБ, судячи з вигляду, після ремонту і відновлення.

— Активний рух армійського автотранспорту між Захололої і Докучаєвському протягом декількох днів. В окремих випадках відзначається транспортування 120-мм мінометів і ЗУ-23-2.

- Через Іванівку з боку Лутугине на Кришталевий прослідувало 6 одиниць 122-мм РСЗВ типу БМ-21 "Град". Через розвилку у Білого 2 танка затентованных на трейлерах пройшли на південь.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що в четвер наші військові зазнали нових втрат в результаті обстрілу з боку противника.