Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Розведення військ і добровольці: що відбувається в Золотому - ОБСЄ

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували 9 жовтня добровольців і співробітників поліції на ділянці розведення в Золотом. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ.

Перед будівлею військово-цивільної адміністрації в населеному Золоте-1 (61 км на захід від Луганська, - ред.) і на розташованій поруч автостоянці, приблизно в 4 км на північний-північний захід від північного краю ділянки розведення, спостерігачі бачили близько 20 поліцейських.

Вони також помітили чотири цивільних автомобіля і один фургон, в кожному з яких перебували як мінімум чотири людини у військовій формі без розпізнавальних знаків.

"Зазначені транспортні засоби на великій швидкості рухалися в напрямку блокпоста Збройних сил України на північному краю ділянки розведення в районі Золотого. На блокпості команда СММ зафіксувала присутність приблизно 80 неозброєних осіб (чоловіків у віці від 20 до 30 років), з яких близько 25 були у військових формах, з державними прапорами України і плакатом з написом "Ми залишимося в Золотом", - зазначили в ОБСЄ.

Спостерігачі бачили близько 30 озброєних поліцейських, близько 30 озброєних співробітників Державної прикордонної служби України, близько 100 військовослужбовців Збройних сил України та два бронеавтомобілі (КрАЗ Кугуар, на одному був встановлений крупнокаліберний кулемет) на північному краї ділянки розведення, а також одну броньовану санітарну машину (МТ-ЛБ-З) і 15 військових вантажівок поблизу блокпосту ВСУ північніше ділянки розведення.

На південному краю ділянки розведення в районі Золотого спостерігачі бачили сем бойовиків, що вивантажували з вантажівки супутникову антену та інше обладнання на блокпості.

9 жовтня на блокпосту в Кремінній сталися сутички між поліцією і добровольцями, ветеранами.

Пізніше поліція пропустила добровольців і ветеранів через блокпост в Кремінній.