Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Розведення військ уздовж всієї лінії розмежування на Донбасі - це не план "А" - Яременко. ВІДЕО

Про це в ефірі "1 1" заявив голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко, інформує Цензор.НІ.

Якби ми могли досягти завдання припинення вогню одночасно скрізь і назавжди-це було б чудово", - зазначив він. "Не можемо. Не виходить цього досягти. Тому це робитиметься поступово", - додав політик.

Яременко пояснив, що Україна сподівається на світ, але не форсуватиме його досягнення шляхом зречення від національних інтересів. "План відведення військ уздовж всієї лінії фронту є. Але це не план "А". Це не початок плану. Це ближче до кінця", – запевнив депутат.

Дивіться: Не треба говорити про капітуляцію - вона вже сталася, - Яременко. ВІДЕО

За його словами, спочатку повинні послідувати інші кроки, зокрема обмін полоненими і точкові розведення військ. "Ви бачите, наскільки складно це йде, і ви бачите, що Україна не поступається ні в чому", – підкреслив Яременко і застеріг від інформаційних вкидань, які покликані збурювати суспільство.

Політик нагадав, що Україна перебуває у стані війни, і він, як патріот, теж хоче перемоги, проте слід враховувати реальні фактори. "При всьому бажанні вирішити так, як ми хочемо, немає сили. Немає сили-не маши руками", - підсумував нардеп.