Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Рудий дим від ДМК переполошив жителів Кам'янського

6 липня близько 18:50 жителі Кам'янського завмерли в легкому шоці. У центрі місті з'явився стовп яскраво-рудого диму.

Очевидці відразу почали знімати те, що відбувається. Про це Інформатор дізнався в групі Facebook Типовий Дніпродзержинськ (Кам'янське).

Варто відзначити, що поблизу комбінату знаходиться міський парк, супермаркети і транспортна розв'язка. Згідно з інформацією від прес-центру комбінату, жителі Кам'янського могли спостерігати «візуально помітний залповий викид». Він пов'язаний з позаштатною ситуацій на підприємстві. На щастя, силами працівників цеху причину викиду вдалося швидко усунути. Зараз ситуація стабілізована.

У свою чергу, активісти організації Save Dnipro закликають провести перевірку на комбінаті. Громадські розписали алгоритм дій, які може зробити кожен, щоб прискорити позапланову перевірку. З алгоритмом дій можна ознайомитися за посиланням.

Раніше ми повідомляли, що в Кам'янському на місці пустиря побудували сучасний дитячий садок у формі сот. Різнобарвну будівлю зводять» з нуля " на місці пустиря. Валерій Портнов