Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Селена Гомес розповіла про новий альбом

У недавньому інтерв'ю з Джиммі Феллоном Селена Гомес розповіла шанувальникам, що до повного завершення її нового альбому залишилося всього кілька маленьких штрихів.

Останній раз співачка випускала альбом 4 роки тому, в 2015 році («Revival»).

В інтерв'ю дівчина зізналася: щоб отримати можливість спокійно і плідно працювати над новою платівкою, їй довелося докласти чимало зусиль. За останні роки Селену пройшла через низку великих труднощів: від операції з пересадки нирки до розставання з Джастіном Бібером і лікування в психіатричній клініці.

Але 4 страшних роки позаду. А разом з ними позаду і ті романтичні стосунки, які за цей час встигли стати невід'ємною частиною життя співачки. Спочатку Селену раз і назавжди розлучилася з The Weeknd, а потім, переживаючи злети і падіння, звалилася їх щасливе спільне життя з Джастіном.

Це серйозно підірвало як фізичний, так і психічний стан співачки. В цей же самий час до Селени прийшло усвідомлення того, якої жахливої шкоди несуть в себе соцмережі. Дівчина зникла з Twitter і Instagram на довгі місяці, а коли нарешті повернулася, то вирішила використовувати їх з мінімальному інтенсивністю.

Все це безсумнівно стане частиною нового альбому Селени, реліз якого відбудеться вже зовсім скоро. І хоча дівчина безпосередньо не повідомила про те, що в нових піснях йдеться в тому числі про її невдалі стосунки, вона тим не менш зізналася, що цей вкрай важливий для неї альбом буде висвітлювати всі найбільш важливі моменти її життя.

Селена також розповіла, що під час запису альбому їй дуже хотілося поекспериментувати зі звучанням, а не просто надати шанувальникам чергову поп-платівку з типовими для неї мелодіями і текстами, пише rusjev.net.