Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Шахраї видають себе за інспекторів Миколаївводоканалу

МКП "Миколаївводоканал" попереджає, що його інспектори ніколи не приймають сплату готівкою на місці.

До МКП «Миколаївводоканал» почали надходити повідомлення, до жителів приходять невідомі і представляються контролерами підприємства. Абонентам називаються, начебто, суми їх боргів і лякають відключенням пропонуючи оплатити все на місці і уникнути штрафів.

"Шановні абоненти, звертаємо вашу увагу, що контролери підприємства мають при собі посвідчення з мокрою печаткою та уповноважені на зняття показань лічильників, вручення повідомлень про заборгованість або необхідність повірки лічильника. ВАЖЛИВО: послуги МКП «Миколаївводоканал» ніколи не оплачуються готівкою на місці!",- підкреслюється в зверненні підприємства.

Будь ласка, повідомте про такі випадки сусідів і людей важливо віку, і при спробі шахрайства терміново викликайте поліцію. Для недопущення таких ситуацій абонентів, що мають заборгованість, просять звернутися в абонентський відділ підприємства.

Нагадаємо, директор "Никоалевводоканала" Борис Дуденко в інтерв'ю ИншеТВ заявив, що у підприємства немає мети вимкнути як можна більшу кількість абонентів