Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Шанувальники не впізнали Сергія Михалка і нацькували на нього поліцію

Шанувальники музичного колективу "Ляпіс-98", які прийшли на концерт не дізналися соліста групи і попросили його піти зі сцени.

Особливою популярністю серед українців на даний момент польузется музкальная рок-група "Ляпіс-98". ідейним натхненником і солістом якої є Сергій Міхалок. Днями, музиканти колективу давали концерт в українському місті Черкаси, під час якого стався невеликий інцидент. Справа в тому, що шанувальники Сергія Михалка, коли побачили його, що вийшов на сцену, обізвали його "двійником" і в досить агресивних формах попросили музиканта віддалиться зі сцени. Про це в соціальних мережах повідомив менеджер групи "Ляпіс-98".

Зазвичай, фанати рок-музикантів, коли бачать своїх кумирів в житті, дивуються їх зовнішньому вигляду через відсутність фотошопу і великої кількості Грімма, можливим зморшкам і іншим ознакам старіння. Однак, соліста групи "Ляпіс-98" наздогнала інша проблема. Шанувальники Міхалка визнали музиканта за "надто вже молодого" і підняли справжній гул, який було досить важко зупинити. Невдоволення глядачів розрослося до цього скандалу, люди вимагали повернути гроші і волали від невдоволення, а так само викликали правоохоронні органи. Природно, в таких умовах продовжувати концерт було досить складно, тому захід був зірваний.

Як пізніше пояснив продюсер колективу, Антон Азізбекян, подібно з Сергієм вже траплялося, тому вони не сильно здивувалися такій проблемі, а більше того, навіть були готові. Раніше соліста гурту "Ляпіс-98" так само не впізнавали і на концертах у містах Ужгород, Луцьк та Чикаго. Звичайно, музиканти були засмучені через зірваний концерт і невдоволення фанатів.

Поки що інформації з приводу реакції поліції немає. Азізбекян іронічно нагадав в черговий раз шанувальникам групи, що той "молодий пацан" - справжнісінький Сергій Міхалок. Музиканти надеястся, що інцидент подібного масштабу став останнім в історії їх гастролей, так як зараз вони разом з групою їздять туром по Україні, практично кожен день дають концерти.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що відому актрису Демі Мур зґвалтували в 15-річному віці.

Портал "акценти" повідомив, що українськи спортсмени відмовилися виступати в Росії.

Так само нагадуємо, Тіна Кароль поділилася новим пікантним фото.