Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ще одного автовиробника крупно оштрафували через шахрайство

Компанія Daimler (материнська компанія Mercedes-Benz) була оштрафована німецькою прокуратурою на €870 млн, за продаж як мінімум 684 тис. автомобілів, у яких були занижені покази викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Daimler заявила, що не буде оскаржувати штраф, хоча і продовжувала заперечувати проти покарання, повідомляє ITC.

Це пояснюється тим, що компанія просто хотіла закінчити розгляд «своєчасним і вичерпним чином».

За даними контролюючих органів, шахрайство почалося ще в 2008 році. Воно зачіпало різні автомобілі – від мікроавтобусів Vito до седанів C-class і GLC купе.

Спеціальне програмне забезпечення вносило корективи в систему фільтрації викидів, щоб пройти формальні випробування, але під час звичайного дорожнього використання застосовувався інший режим роботи.

Інші компанії також зіткнулися зі штрафами за подібні дії. Крім самої Volkswagen, її бренд Porsche виплатив у травні €535 млн, в той час як виробник комплектуючих Bosch заплатив €90 млн.

Даний штраф швидше за все, не дуже сильно вдарить по Daimler. Автовиробник раніше попереджав, що його прибуток в 2019 році, ймовірно, знизиться і вже виділив €1,6 млрд на судові розгляди, пов'язані з дизельними скандалами.

На думку керівництва компанії, це не повинно мати «істотного додаткового негативного впливу на прибуток третього кварталу.

Нагадаємо, раніше автоексперт розповів всю правду про заборону дизельних авто в Німеччині.

Також «Хвиля» повідомляла, що жителі Литви можуть отримати €1000 за відмову від старого автомобіля.

Також стало відомо, коли українців можуть штрафувати за авто на газу.

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook