Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Що чекає дніпрян в серпні: нові ціни на газ, світло і штрафи

Жителів Дніпра з серпня чекають великі сюпризи і не тільки по комуналці.

Вже з 1 серпня в Україні знизять ціни на газ для населення. Крім того, чекають нові штрафи для євробляхерів і завершення вступної кампанії.

Podrobnosti.ua розкажуть, що зміниться в Україні в серпні 2019 і протягом місяця.

З 20 серпня деякі міськводоканали можуть перейти на погодинну подачу води

Нові тарифи

З 1 серпня "Нафтогаз" знизить ціну газу для населення мінімум на 5,5%. Ціна складе не більше 4 640 грн без ПДВ за 1 тис. куб. м.

Знизиться ціна газу для промислових споживачів.

З 1 серпня «Нафтогаз» знизить ціну газу для промислових споживачів на 7,2-7,5%.

Крім того, в Україні будуть нові тарифи на електроенергію для промислових споживачів. З 1 серпня в Україні відбудеться незначне зниження вартості електроенергії для промислових підприємств у зв'язку з тим, що з наступного місяця знижується тариф для держкомпанії «Укренерго». Нові штрафи

З 22 серпня в Україні почнуть штрафувати власників митних авто з єврономерами, якщо Верховна Рада не прийме президентський законопроект, згідно з яким введення штрафів за євробляхи переноситься на кінець року.

2 серпня в силу вступив закон Про основні принципи і вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, що передбачає штрафи за відсутність сертифіката від 19 до 30 тис. гривень.

Буде введена нова єдина маркування органічної продукції і запрацює Єдиний реєстр виробників органічної продукції.

Ціни на паливо

З 1 серпня Wexler Group припиняє постачання російського дизпалива в Україну після установки Києвом спецмита на імпорт цієї продукції трубопровідним транспортом.

За словами представника президента Володимира Зеленського в Кабміні Андрія Геруса, дефіциту дизпалива через це на українському ринку не буде, а ціна ДП на АЗС не зміниться.

Освіта

1 серпня виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів. Тепер майбутні студенти можуть видихнути і готуватися до початку студентського життя.

Безпека

Починаючи з 1 серпня патрулі Нацгвардії будуть самостійно нести службу по охороні громадського порядку.

Дострокові вибори і робота нової Верховної Ради

В Україні пройшли дострокові вибори і вже всі чекають першого засідання нової Верховної Ради IX скликання. Воно може відбутися в кінці серпня.

Джерело-Подробиці

Нагадаємо, раніше ми писали

6 серпня: традиції і прикмети, які потрібно берегти і дотримуватися

Азовське море шокувало вчених: рибалки вивудили 3-метрову русалку з Марса (Фото)

Знаки зодіаку, за якими плаче Мойдодир: неохайніше не знайдете