Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Щось новеньке: Зеленський вирішив відповідати на запитання журналістів цілий день

Президент Володимир Зеленський несподівано вирішив поспілкуватися з журналістами. Але замість повноцінної прес-конференції, яку ЗМІ чекають з серпня, в Офісі глави держави придумали прес-марафон. Місце для заходу було вибрано вельми оригінально: журналістів кличуть на фудкорт в Kyiv Food Market на вулиці Московській, 8.

Формат заходу також спантеличив потенційних учасників. Журналістів обіцяють розбити на групи по 7-10 осіб. Кожна з груп отримає півгодинний доступ до першої особи. Всі інші в цей момент будуть спостерігати за тим, що відбувається на екрані в прес-центрі. Прес-марафон обіцяє розтягнутися на цілий день.

"Факти" вестимуть онлайн-трансляцію заходу.

Креатив від команди президента сподобався не всім. Багатьом журналістам це нагадало формат колись популярних телешоу.

Також склалося враження, що прес-марафон організовувався в поспіху, а тому вже зараз видно проблеми, яких не уникнути організаторам.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що команді Зеленського не потрібні журналісти для спілкування з суспільством. Зеленський побічно погодився з цією позицією, оскільки замість прес-конференцій влаштовував то спілкування з салону автомобіля, то інтерв'ю акторові Боклану.