Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Шевченко про завдання збірної України та перспективу Коваленка

"Зараз головне – результат. Два роки ми будували команду, вводили нових гравців і поставили певну стратегію. Головне зараз – потрапити на чемпіонат Європи. Якщо ми не потрапимо-це означає, що я своє завдання не виконав", - сказав Шевченко в інтерв'ю програмі Профутбол..

"У збірна Укаріни повинна добре контролювати м'яч, оборонятися і використовувати простір"..

"Грати тільки на контратаках і відбиватися – це футбол в нікуди, він ні до чого не призведе. Я не бачу сенсу навіть намагатися грати подібним чином"..

Головний тренер збірної також поділився очікуваннями від хавбека Шахтаря Віктора Коваленка..

"Коваленко повинен знайти своє місце в грі, в тактичному розташуванні, і в чому він може допомогти команді. Ми знаємо його характеристики, знаємо де ми можемо його використовувати. Все залежить від деяких факторів, в якій він знаходиться формі, який його психологічний стан, довіряє йому тренер, чи ні. Це гравець з хорошим потенціалом. Коваленко – дуже мобільний футболіст, він робить величезний обсяг роботи. Може добре маневрувати, знаходити правильні позиції, віддавати передачі", — розповів Шевченко.