Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ситуація з повінню на заході України стабілізується, - ДСНС

Ситуація з повінню в Івано-Франківській та Закарпатській областях стабілізується рівень води поступово зменшується, підтоплених житлових будинків немає.

Про це в суботу, 25 травня, повідомили в прес-центрі Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Так, станом на 18:00 в Івано-Франківській області підтоплених житлових будинків немає, проте залишаються підтопленими 22 двору і чотири населених пункти, а саме місто Калуш та села Перевозець, Топорівці, Пнів. Рівень води поступово спадає.

Підрозділи ДСНС 135 разів виїжджали на допомогу населенню, евакуювали 76 осіб, з яких 12 - діти, а також 10 автомобілів

У Закарпатській області підтоплених житлових будинків на даний час також немає-залишаються підтопленими лише 90 підвальних приміщення житлових будинків, 153 двори, 492 га сільськогосподарських угідь та 52 га пасовищ, проте рівень води зменшується.

Рятувальники 25 разів виїжджали на допомогу населенню, відкачали 31 тис.

Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій також запевнив, що ситуація в західних областях країни стабілізується, повідомляє "Урядовий портал".

"Зараз ситуація стабілізується. У Закарпатській та Івано-Франківській областях триває комплекс робіт з відновлення затопленої інфраструктури та фермерських господарств. Єдине, що не можна відновити-це життя людей, які відняла стихія. Тому в першу чергу при подоланні стихійних лих ми повинні говорити про захист та безпеку саме людей", - розповів Зубко.

Віце-прем'єр-міністр повідомив, що з Івано-Франківській області надійшов лист про необхідність виділення коштів з резервного фонду держбюджету для подолання наслідків надзвичайно ситуації. Геннадій Зубко запевнив, що Уряд невідкладно розгляне звернення і прийме рішення.

В результаті сильних дощів і поривчастого вітру за минулу добу 69 населених пунктів в п'яти областях України залишилися знеструмлені.