Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Соколова яскраво потролила Жириновського

Відома українська журналістка Яніна Соколова жорстко обложила одіозного російського політика Володимира Жириновського. За його словами, це Росія три століття тому привела українців до цивілізації і культурі.

Телеведуча красиво розгромила фейк озвучений політиком в шоу "Вечір з Яніною Соколовою".

Соколова саркастично зазначила, мовляв українці "голож*пие по степу бігали" поки росіяни не привели в порядок. Вона запропонувала почитати яка була ситуація з освітою в 17 столітті на території нинішньої України.

Після цього Соколова провела лікнеп росіянам з розвитку освіти в їх країні і в Україні, зазначивши при цьому, що країна-агресор пасе задніх у розвитку.

1586 рік-у Львові відкрита загальнодоступна братська школа. Подібні заклади незабаром відкрилися і в інших містах на території України: в Галичі, містечку, Вінниці Немирові, Кам'янець-Подільському, Луцьку, Володимирі-Волинському, Дубно, Кам'янці, Стрию, Стрятині, Рогатині, Меджибожі та Києві. В Росії така школа відкрилася в 1653 році в Москві.

1576 рік-на території України з'явився перший вищий навчальний заклад — Острозька академія

1632 рік — відкрито Києво-Могилянську академію.

1618 рік-український філолог і письменник Мелетій Смотрицький видає "граматику", один з найвідоміших підручників 17-18 століття. У Росії перша "Граматика російської мови" видана в 1755 році Михайлом Ломоносовим, який взяв за основу "Граматику" Смотрицького.

Також Соколова підкреслила, що російський письменник Ломоносов проходив навчання в Києво-Могилянській академії.

"Так що, Володимир Вольфович, хто кому цивілізацію в будку провів?", - яскраво затроллила політика телеведуча.

Нагадаємо, що головне за ніч п'ятниці 30 серпня: нові законопроекти Зеленського, зміни в Раді, скандальне рішення Трампа по Україні, події, про які не можна мовчати.

Раніше портал «Акценти» повідомляв, що Кабмін прем'єр-міністра Гончарука: махінації олігарха Коломойського, схеми Авакакова, і призначення з сюрпризом.

Також портал «Акценти» писав, що яхтсмени Marinero назвали 10 причин стати капітаном і скуштувати всі задоволення відпочинку мільйонерів.

Приєднуйтесь до нас в Twitter.

Приєднуйтесь до нас в Instagram.