Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Сплутав голову з ногами пацієнта: під рівним розгорається скандал навколо п'яного лікаря

У Радивилівської лікарні Рівненської області нетверезий лаборант намагався зробити рентген ноги 7-річному хлопчикові, у якого медики підозрювали черепно-мозкову травму. Нагадаємо, в Англії через помилку лікаря у пацієнта ампутували руки і ноги.

Мама дитини, яка все це зняла на відео, була в шоці від побаченого і має намір звернутися до головного лікаря — боїться, щоб від такого медпрацівника інші діти не постраждали. Про те, що відбувається, йдеться в сюжеті ТСН.

Історія почалася з того, що дитина вдарилася головою об парту, коли перевзувався на фізкультур. Через день у хлопчика піднялася температура, боліла голова і живіт, тому його відвезли в лікарню і направили на обстеження. Але там медик спочатку відмовлявся робити рентген, а потім зробив два знімки і через кілька хвилин про це забув, потім намагався дізнатися у хлопчика, яка у нього болить нога. За словами мами дитини, медик був п'яний.

Керівник рентген-лаборанта визнав, що його підлеглий «трошки був неадекватний».

Лаборант, який переплутав голову з ногами, працює в лікарні ургентно, тобто приїжджає за першим викликом. У телефонній розмові з журналістами він визнав, що в той день міг попросити заміну, але переоцінив свої сили, і тепер йому соромно.

«Після робочого дня, так, трошки випив, але викликали на роботу. Тверезо не оцінив ситуацію, собі в очі дивитися не можу. Я хочу зустрітися з ними і вибачитися», — наводяться в сюжеті слова лаборанта.

У лікарні про лаборанте відгукуються добре. Кажуть, що за 25 років до нього не було жодної претензії. Але за зверненням обіцяють провести службове розслідування.

"Він вже сам себе покарав, тому що з'явитися в Інтернеті — це вже покарання», — вважає завідувач рентген-відділенням.

Незважаючи на вибачення рентгенолога, мати хлопчика збирається скаржитися головному лікарю. Тим часом у її дитини травми голови не знайшли — хлопчику було погано, тому що у нього почалася ангіна.

Раніше «ФАКТИ» писали про випадки недбалого ставлення медиків до своїх обов'язків. Так, через непрофесійні дії лікаря-анестезіолога Центрального госпіталю МВС України у пацієнтки розвинулося важке захворювання. А в Чернігівській області суд виніс вирок лікарю-анестезіологу, з вини якого загинула породілля, а потім і її дитина. У Стрию Львівської області прийняв пацієнт помер через недбалість лікаря-травматолога.