Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Стало відомо, як жінкам після 50 розпізнати серцевий напад

У медичній практиці серцеві напади у жінок після 50 років дуже часто закінчуються смертю – в тому числі тому, що їх симптоми пропускаються як пацієнтками, так лікарями.

Про це пише Медицина 2.0.

Експерти рекомендують жінкам знати, як проявляють себе хвороби серця. За їх словами, існують ознаки, що дозволяють дізнатися наближення серцевого нападу.

Так, наприклад, такою ознакою може бути оніміння в руках, яке часто турбує тільки протягом декількох хвилин. У більшості випадків таке оніміння спостерігається в лівій руці, також можуть виникати відчуття поколювання, слабкості, болю.

Також сигналом Близького серцевого нападу може бути зубний біль. Її особливістю є те, що болить не в якомусь конкретному зубі, а віддає на всю щелепу. Кардіологи відзначають, що таким чином проявляє себе «відбита» біль, що виходить від серця.

Провісниками жіночого інфаркту можуть бути і виникають без особливих причин болю в шлунку, нудота і блювота. Якщо крім них спостерігаються ще й інші симптоми наведеного тут ряду, потрібно обов'язково звернутися до лікаря.

Ще одним сигналом про прийдешній Серцевий Напад у жінок є болі в спині. У деяких випадках гострий біль в області між лопатками виявляється єдиною ознакою наближення нападу.

Крім цього, багато жінок відчувають незвичне почуття в грудях, що нагадує сором або тиск на груди. Інші симптоми, які можуть при цьому виникати – це печія, поколювання, печіння, які тривають протягом двох-трьох хвилин.

У жінок старше 55 років зі слабким серцем або з спадковим ризиком (в родині були випадки серцевого нападу) на його наближення можуть вказувати ознаки, що нагадують грип, — ломота в тілі, нудота, слабкість.

Що стосується слабкості в цілому, то якщо вона виникає при виконанні зовсім простих і буденних дій, це також може передвіщати у жінок серцевий напад.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з даними нового дослідження, проведеного під керівництвом професора Аэдина Кессіді найбільш ефективною в плані профілактики серцевих нападів, є «ягідна дієта», в якій обов'язково повинні бути присутніми полуниця і лохина.

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1114 The table 'sessions' is full: INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => bRQyy4KbqksLrAhHtjmmskpefuCFyj-tZ5xiC-BPH6w [:db_insert_placeholder_1] => bRQyy4KbqksLrAhHtjmmskpefuCFyj-tZ5xiC-BPH6w [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 172.69.63.104 [:db_insert_placeholder_5] => messages|a:1:{s:5:"error";a:1:{i:0;s:309:"<em class="placeholder">Warning</em>: file_put_contents(): Only 0 of 45948 bytes written, possibly out of free disk space in <em class="placeholder">boost_write_file()</em> (line <em class="placeholder">1363</em> of <em class="placeholder">/var/www/drupal/24ukr.net/sites/all/modules/boost/boost.module</em>).";}} [:db_insert_placeholder_6] => 1574056640 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/drupal/24ukr.net/includes/session.inc).