Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Став відомий новий господар «Укрбуд Девелопмент»

В системі Youcontrol з'явилася інформація про те, хто купив частку в будівельній корпорації «Укрбуд Девелопмент».

Як стало відомо, власниками будкорпорації стали топ-менеджер маловідомої компанії Е. Дікін і фермер В. польовий. Реєстр вказує, що вони володіють компанією, розділяючи по 50%. РОЗМІР ВНЕСКУ ДО СТАТУТНОГО ФОНДУ становить 17,6 млн.грн.

Дікін-з 2012 року керівник ТОВ "БІЛДІНГ ГРУП", яка займається ремонтом і техобслуговуванням автотранспортних засобів, торгівлею деталями, машинами та обладнанням, водопровідним та опалювальним обладнанням. Польовий-бенефіціар СО "Серпень", компанії з комплексного обслуговування об'єктів, а також бенефіціар і керівник ТОВ»Хмільниця Зернотрейд".

Генеральним директором «Укрбуду» як і раніше залишився О. Майборода. Попереднім власником "Укрбуд девеломент" був "Базерт Девелопмент Елелпі" екс-депутата М. Микитася. Кінцевий бенефіціар компанії була Я. Левенець. Раніше гендиректор «Укрбуд» О. Майборода повідомив, що Микитась вийшов з бізнесу, а незабаром Микитась особисто підтвердив цю інформацію.