Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Сумчанину, який постраждав під час пожежі в "Токіо Стар", дадуть компенсацію

На виплату компенсацій сім'ям загиблих і постраждалим в результаті пожежі в готелі «Токіо Стар» виділено 1,050 млн. грн.

Їх отримають протягом декількох днів, пише сайт «Одесит».

Планується, що ця сума компенсує втрату лише семи з дев'яти загиблих, так як два тіла досі залишаються непізнаними, розповів в ході селекторної суміщення в Одеській облдержадміністрації директор Департаменту економічної політики області Дмитро Радулов.

"Оформлення цих коштів знаходиться на завершальній стадії і вже в найближчі дні сім'ї загиблих і постраждалі в результаті пожежі в готелі "Токіо Стар" зможуть отримати компенсацію", - повідомив Дмитро Радулов.

Після завершення процедури впізнання, буде прийнято рішення про збільшення остаточної суми виплат.

Як стало відомо, за прийнятим рішенням обласної влади, сім'ям загиблих виплатять по сто тисяч гривень, а постраждалим — по п'ятдесят тисяч гривень.

Нагадаємо: в одеському готелі постраждав ціла сім'я з Сум. Батько Олександр Довгий вижив, його дружина загинула, їх 10-річна дочка поки не пізнана (йде експертиза ДНК).