Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Сумчанка травмувалася, впавши в яму, розриту тепловиками (відео)

За словами мешканців будинку № 20/1 на пр. Лушпи, щороку поруч з їх будинком тепловики щось розривають. Але щоб хтось проводив роботи, люди не бачили. Тобто розривають перед щорічними випробуваннями, а потім просто засипають назад. У нинішньому році, після того, як ця яма з'явилася знову, ініціативна група вирушила на прийом до мера. Але їх у Сумській міськраді переадресували до заступника мера Олександра журби. Там сумчанам довго розповідали про стан тепломереж і пообіцяли, що зариють яму. В цей же день поруч з ямою з'явилися труби. Значить, будуть-таки проводитися роботи, подумали люди. Але як би не так. Труби до ранку зникли. І все…

І ось сьогодні вранці один з мешканців вийшов з дому і побачив собаку, яка жалібно скиглила біля цієї ями. Підійшовши ближче, він побачив там жінку. Голова сумчанки була в крові. Глибоке розсічення... Від допомоги вона наполегливо відмовлялася. Тим не менш, сумчанин довів її додому. Вже там викликали швидку і жінку відвезли в лікарню.

Виявилося, що яма не з усіх боків огороджена. Туди звалилася собака. Жінка спробувала її витягнути і таки витягла, але впала в неї сама.