Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

«Свати-7»: у РФ прокоментували інформацію про те, що серіал позбувся ще однієї зірки

В останні дні в російських ЗМІ з'явилася інформація про переїзд зірки серіалу «Свати», актриси Людмили Артем'євої в Німеччину.

Нібито артистка вирішила відправитися на "невизначений термін" до Німеччини. Однак генеральний директор акторського агентства «Агні-Кіно» Марія Проконичева розповіла Nation News, що ці чутки не відповідають дійсності.

У бесіді з виданням вона заявила, що переїзд до Німеччини не міг статися, адже актриса зайнята в Москві в спектаклях.

Читайте_Уже не закривають? Колеги Мітяя роз'яснили ситуацію з серіалом «Свати»

"Це нісенітниця абсолютна, вона живе в Москві і грає щодня в спектаклях. Це якась дурниця, я навіть не знаю, яка Німеччина. Досить відкрити афішу і побачити, що у неї нескінченні вистави в Москві та Петербурзі, вона просто не може жити в іншій країні», — пояснила Проконичева.

Як відомо, шостий сезон "Сватів" завершився в 2013 році.

Виконавець ролі водія на хлібозаводі Івана Будька актор Федір Добронравов заявив, що не був упевнений, чи хоче він далі зніматися в проекті. Але зрозумів, що глядачі все ще чекають продовження». При цьому актор заявив, що «в серіалі немає нічого, крім добра, — ні політики, ні крові».

Зйомки можуть бути відновлені в Білорусі. За словами Добронравова, в сьомому сезоні залишилися всі старі персонажі і з'явилися нові.

Як раніше повідомляли «ФАКТИ», актор Анатолій Васильєв, відомий по ролі Юрія Ковальова в одіозному телесеріалі «Свати», розповів, чому прийняв рішення піти з проекту. За словами актора, після того, як серіал почав знімати інший режисер — перші сезони знімалися під керівництвом Юрія Морозова, а після його змінив режисер Андрій Яковлєв — серіал втратив всілякий сенс і інтерес.