Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

«Свати» зблизили, а продюсери розвели: стали відомі подробиці відносин зірок серіалу

Серіал «Свати» таїть в собі багато таємниць: наприклад, актриса Анна Кошмал саме під час зйомок познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, а пізніше завагітніла. Актор Олександр Василєв пішов з серіалу через постійні знущання в кадрі від Федора Добронравова, пише інформаційний ресурс VistaNews.

Не менш романтично складалися і відносини між Людмилою Артем'євою і Олександром Феклістовим.

«Олександр Беркович, що грає в кадрі нового чоловіка Ольги Ковальової, закохався в актрису по-справжньому», — стверджує автор статті.

Самотня Людмила нібито спочатку відповіла Берковичу взаємністю, але їхні стосунки на майданчику чомусь стали заважати продюсерам, а якщо бути точніше, то тільки генеральному продюсеру.

В 6-му сезоні «Сватів» головним продюсером і сценаристом серіалу був Володимир Зеленський, який і поставив умови, що ніяких особистих стосунків на майданчику бути не повинно, нібито вони заважають роботі і псують репутацію серіалу. Спочатку пара ховалася від чужих очей, але їх завжди ловили разом.

Потім Зеленський пообіцяв розвести їх за сценарієм і показувати окремо. Нібито в кадрі вони з'являтися разом не будуть. В результаті пара стала лаятися на цьому тлі. Виникла ревнощі по відношенню один до одного. Виходить, що спочатку «Свати» зблизили, а потім продюсери розвели їх по різних кутах. Подейкують, що Людмила Артем'єва навіть збиралася заміж за нього вдруге, хоча раніше була переконана, що шлюб їй більше не цікавий. Зустрівши свою людину-Олександра Феклістова вона так і не змогла вийти за нього заміж через жорсткі умови Володимира Зеленського.

Потім серіал перестали знімати через напад Росії на Україну. Затишшя тривало 5 років. А вже 7-й сезон, який планують випустити на екрани до 2020 року, зробив з Артем'євої і Феклістова ворогів. Артисти перестали спілкуватися і кожен завів своє особисте життя.

"Красивий роман, якому так раділи всі колеги акторів так і не зміг стати сьогоднішньою дійсністю», — журиться видання.

Як раніше повідомляли «ФАКТИ», в останні дні в російських ЗМІ з'явилася інформація про переїзд зірки серіалу «Свати», актриси Людмили Артем'євої в Німеччину. Нібито артистка вирішила відправитися на "невизначений термін" до Німеччини. Однак представник актриси розповіла, що ці чутки не відповідають дійсності. За її словами, переїзд до Німеччини неможливий, так як актриса зайнята в Москві в спектаклях.