Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Свіжий" асфальт на узвозі в центрі Мелітополя вже руйнують (ФОТО)

Мелітопольці в черговий раз дивуються: навіщо спочатку класти асфальт, а потім штробити його, щоб покласти ливневки?

Такий спосіб ремонту вже давно дивує наших городян.

На узвозі вул. Героїв України нове тверде покриття було укладено менше тижня тому, і вже вчора його почали довбати комунальники.

Своєю думкою з цього приводу у Фейсбуці поділився художник Олександр Колчинський.

- Може я зовсім неграмотний, але сьогодні, йдучи на роботу по вулиці Героїв України, колишньої Кірова, спостерігав «приголомшливу картину... Два місяці мелітопольські водії чекали, коли нарешті завершать ремонт дороги багатостраждальної вулиці, оскільки за нею постійно протягом багатьох років текли фекалії, поширюючи «пахощі» на сотні метрів... Дорогу зробили відмінну, але співати дифірамби нашому мерові не буду, тому що це його робота, і ми найняли його на роботу для того, щоб наше місто хорошел…

І ось сьогодні знову розкопують новий асфальт для того, щоб укладати ливневку. Невже не можна було, коли укладали новий колектор для каналізації, паралельно укласти і ці злощасні труби? Виявляється можна... Місто у нас багатий, спочатку зробили дорогу, сплативши за кожен квадратний метр асфальту і роботу, але комусь стало не вигідно заробити тільки на ремонті дороги, треба ще нажитися і на розбиранні нового покриття, і на копанні нової траншеї, і на укладанні нової труби, і на укладанні нового асфальту, і, і, і..., - написав А. Колчинський пост, назвавши його «Зайві гроші».

І це не перша ливневка, укладена подібним чином. Одного разу начальник управління ЖКГ Олексій Тегімбаєв пояснював, що це новий похід-почала кладеться асфальт, потім дивляться, де накопичується вода. Там і робиться зливоприймач.

Від редакції:

А в цивілізованих країнах полотно дороги робиться початково з правильним ухилом. І вода на ньому накопичується виключно у бордюрів і знову-таки завдяки правильним ухилам швидко "тікає" в невеликі зливоприймачі. І бюджетні гроші цілі, і проблем з калюжами немає апріорі...

Фото А. Колчинського