Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Температура, блювання та діарея: на хрестинах у ресторані Тернополя отруїлися семеро людей

Семеро людей звернулося до інфекційного відділення Тернополя з симптомами гострої кишкової інфекції. У всіх людей температура 38-40 градусів, діарея і блювота. Про це йдеться в повідомленні Нацполіції області.

Зазначається, що всі постраждалі відпочивали 29 вересня в одному із закладів громадського харчування.

«Про масове отруєння постраждалі повідомили на лінію» 102 «. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що в ресторані 29 вересня три різні компанії святкували хрестини. Вранці, першого жовтня, почали звертатися постраждалі. Їх усіх госпіталізували до інфекційного відділення", - уточнюють правоохоронці.

Слідчі припускають, що кількість отруєних може бути більше, оскільки серед гостей були люди з різних областей.

У людей прийняли зразки крові, а результати посіву будуть тільки через три дні. Саме тоді фахівці зможуть визначити основне джерело зараження.

Працюють в ресторані і фахівці Головного управління Держспоживслужби в Тернопільській області. Вони відбирають зразки питної води, змиви з об'єктів зовнішнього середовища, продуктів харчування і обстежують персонал.

Проводиться перевірка.

Як раніше повідомляли «ФАКТИ», в місті Березне Рівненської області зі скаргами на отруєння звернулися 12 осіб. Всі пацієнти напередодні вживали кондитерські вироби, які придбали в магазині «Калач», який належить комбінату громадського харчування Березнівського районного споживчого товариства. У деяких хворих виділена сальмонела ентерітідіс.