Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Tesla оновила автопілот

Tesla створює аварійні ситуації на дорозі, через що вимагає частих втручань в управління з боку водія.Оновлене програмне забезпечення Tesla Navigate on Autopilot тепер дозволяє вибирати, можна автомобілю в автономному режимі змінювати смугу руху чи ні. Автовиробник заявляє, що це нововведення - спроба зробити управління "бездоганним". Але видання Consumer Reports відзначає зворотне в своїх звітах за результатами тестів автопілота: він працює не так вже й добре і може створити загрозу безпеці оточуючих.

Tesla додала оновлення функції Navigate on Autopilot минулого місяця в рамках обіцяного оновлення пакета систем допомоги водієві. Щоб включити нову функцію, водій повинен спочатку змінити налаштування системи, даючи автомобілю дозвіл на автономне зміна смуги руху. Скасувати дозвіл можна в будь-який момент включенням поворотника, гальмуванням або утриманням керма в положення "прямо".

На практиці виявилося, що робота нової системи автономної зміни смуги руху значно поступається навичкам живого водія. Система не витримує дистанції, залишаючи надто мало місця до сусідніх машин і навіть зблизилася з деякими автомобілями настільки, що це можна розцінювати як порушення ПДР. Перебудувавшись, автомобіль починає гальмувати, щоб збільшити дистанцію до їде попереду машини, що стає несподіванкою для тих, хто їде ззаду. У результаті водієві доводилося постійно втручатися в управління, щоб не дозволити системі допускати помилки.

"Роль системи повинна полягати в тому, щоб допомагати водієві, але ця система діє навпаки. Схоже, вона не реагує на стоп-сигнали або сигнали повороту інших автомобілів, не може передбачити, що будуть робити інші водії, і в результаті вам постійно доводиться бути на крок попереду", - розповів директор Consumer Reports за автономного тестування Джейк Фішер.

Таким чином, система автономної зміни смуги руху показує технологічну обмеженість сучасного обладнання Tesla.

Особливу заклопотаність у випробувачів викликало твердження Тесли, що три камери, що дивляться назад, здатні виявляти наближаються ззаду автомобілі швидше, ніж середньостатистичний водій. На практиці все виявилося навпаки.

"У системи проблеми з реагуванням на автомобілі, що наближаються ззаду. Через це система часто не реагує на транспортні засоби, що рухаються з більш високою швидкістю. Здається, що система не сприймає автомобілі, поки ті не наблизяться", - говорить Джейк Фішер.

У кінцевому рахунку система автономної зміна смуги руху не надає скільки-небудь значимої допомоги водіям і, безумовно, не робить автомобілі Tesla повноцінними автономними транспортними засобами.