Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Тільки разом з США і ЄС ми можемо зупинити війну в Україні – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Нью-Йорку з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Він подякував США за підтримку України, — повідомляє Офіс президента України.

«У нас дві війни. Перша – з корупцією, і ми в цій війні, я впевнений, переможемо. Але моє першочергове завдання – зупинити війну на Донбасі і забрати назад наші території – Крим, Донбас. Дякую за вашу підтримку в цьому", - зазначив Глава Української держави.

Президент також подякував європейським країнам за підтримку. "Тільки разом з США і ЄС ми можемо зупинити війну", - додав Володимир Зеленський.

Глава держави підкреслив, що Україна – найбільша країна в Європі, але хоче бути ще і найбагатшою. Він розповів, що відбулася зміна парламенту і уряду, перезавантажена Генеральна прокуратура і запущений Вищий антикорупційний суд, прийнято ряд законів, які допоможуть прискорити економічне зростання і подолати корупцію.

Володимир Зеленський також підкреслив зацікавленість України в американських інвестиціях.

Зі свого боку Дональд Трамп зазначив, що вважає Україну стратегічно важливою для ЄС.

Президент США також підкреслив важливість збільшення товарообігу між країнами.

Глава Української держави подякував Президента Сполучених Штатів за запрошення відвідати Вашингтон і запросив його в Україну.