Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Тимошенко дала свій прогноз щодо роботи Ради

Тимошенко: у мене є всі прогнози, що все-таки наступного пленарного тижня парламент увійде в нормальне робоче русло.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко прогнозує, що наступного пленарного тижня, 18-21 листопада, робота Верховної Ради увійде в «нормальне русло»..

Про це вона сказала на нараді з представниками аграрного сектору, будівельної галузі та банків..

"У мене є всі прогнози, що все-таки наступного пленарного тижня парламент увійде в нормальне робоче русло",-заявила прем'єр-міністр..

У той же час вона повідомила, що Кабінет міністрів має намір розробити низку антикризових заходів щодо стабілізації аграрного сектора та будівельної галузі, і висловила впевненість, що депутати підтримають пропозицію уряду..

"Я впевнена, що вони (законопроекти-Ред.) вже наступного сесійного тижня будуть нормально голосуватися", - підкреслила Юлія Тимошенко..

ВІДЕО: Відставка Яценюка: все таємне стало явним.

Крім того, під час відкриття наради Тимошенко повідомила, що уряд вже розробив і вніс в Раду законопроект щодо стабілізації будівельної галузі. За її словами, таким чином, за умови співпраці між урядом, Нацбанком і парламентом, наступного тижня з'явиться можливість прийняття необхідних антикризових законопроектів.