Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Тотальна чистка: у Дніпрі продовжують прибирати " виродки незаконні об'єкти»

Про це повідомляє Начальник інспекції з питань благоустрою міської ради Дніпра Руслан Мороз на своїй сторінці в Facebook.

За даними Руслана Мороза, сьогодні вдень був прибраний ще один МАФ, який не тільки псував види навколишнього міста, а й порушував закони. Так, на проспекті Гагаріна, 117 був розташований якийсь ларьок з численними вивісками фірми «Coca-Cola».

Більше того, сам начальник інспекції з благоустрою стверджує, що в цьому Мафі не тільки продавали алкоголь після 22:00, але і без всяких проблем реалізовували тютюнові та горілчані вироби дітям молодше 18-ти років.

"Торгівля алкоголем після 22: 00, продаж сигарет і горілки неповнолітнім, відсутність реєстраційних документів, і не на самому останньому місці-страшний, потворний вигляд" Привіт, лихі дев'яності!», який ну ніяк не відповідав одному з найкрасивіших проспектів міста - проспекту Гагаріна. Ось далеко не повний список порушень, які були у цього об'єкта», – пише Руслан Мороз.

Також він додав, що роботи з приведення району до ладу тривають.

У Дніпрі знесуть сотні МАФів: опубліковано список адрес

У Дніпрі серед ночі зносили ринок

Заборона продажу алкоголю в Дніпрі: Філатов підвів підсумки першого року.