Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Toyota Prius отримав незвичайний кустарний Тюнінг

Toyota Prius, перший в світі серійний автомобіль, часто критикують за його не дуже вдалий дизайн. Один із власників цього гібрида в Іспанії теж не дуже задоволений його дизайном, тому він здійснив набіг на магазин автозапчастин, де докупив додаткові аксесуари.

Тюнінгований іспанцем Prius виглядає не скажемо, що краще, але вже точно незвично. Втім, як говорили стародавні, про смаки не сперечаються.

Гібрид отримав хромовані дверні ручки, сріблясту обробку, яка підкреслює двері і колісні арки, хромовану кришку паливного бака, два спойлера.

Цього ентузіасту-автолюбителю здалося мало. Тому він додав своєму гібридному автомобілю фальшиву четырехтрубную вихлопну систему, бризковики, металеву обробку на задній бампер і напис «Plug-in Tribrid». Завершує Тюнінг тоновані скла і нові колісні диски. Можливо, щось змінилося і в салоні, але про це нам залишається тільки здогадуватися.

Нагадаємо, що серійне виробництво Toyota Prius почалося в 1997 році. Зараз автомобілістам пропонують його четверте покоління, яке вже кілька разів оновлювали.