Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Трагедія в «Токіо Стар»: у справі з'явилася нова підозрювана

Сьогодні, 11 жовтня, Київський райсуд повинен вирішити, чи продовжувати терміни досудового розслідування у справі "Токіо Стар". Засідання ще йде, але вже з'явилися нові подробиці розгляду.

Сьогодні стало відомо про нову підозрювану у справі-Оксану Єжак, яка в ніч трагедії працювала на ресепшені. Вона та інші фігуранти — власник готелю Вадим Чорний і адміністратор Ірина Паровик — беруть участь у сьогоднішньому засіданні.

Розгляд почався з клопотання чорного про виключення з процесу адвоката Наталії Лойчіц. Цю захисницю йому призначила прокуратура — на його думку, незаконно.

«Це чергова прокурорська підстилка, яку прокурор намагається мені впихнути. Це безкоштовний адвокат, якого мені не повинні були призначати, про що говорить закон і прекрасно відомо прокуратурі», — прокоментував Вадим Чорний. Суддя Вадим Іванчук задовольнив його клопотання, і дівчина покинула зал.

Адвокат Чорного Дмитро Ягунов подав ще одне клопотання. Він просив замінити прокурора Євгена Антощука, так як той «крайньо радикально упереджений». Суд, однак, відхилив клопотання. Адвокат потім просив перенести розгляд справи, посилаючись на завантаженість судді Іванчука, але той відмовив. Зараз інший суддя-Микола Тонконоженко-розглядає клопотання вже про відвід Іванчука.

Адвокат Чорного Дмитро Ягунов заявив, що Європейський суд розглядав рішення суду, прийняте Вадимом Іванчуком у складі колегії, і його визнали таким, що порушує права людини.

Під час засідання Вадим Чорний повідомив, що в СІЗО до нього застосовують фізичне насильство. За його словами, це робили співробітники прокуратури і невідомі йому особи.

Суддя Тонконоженко оголосив 15-хвилинну перерву, про яку попросив Чорний.

Нагадаємо, що вночі 17 серпня в готелі «Токіо Стар» сталася пожежа, яка забрала життя дев'яти людей. У момент трагедії в будівлі знаходилося близько 200 осіб. Не рахуючи загиблих, десять з них постраждали.

Власнику готелю Вадиму чорному оголосили підозру в порушенні правил пожежної безпеки. Аналогічне провадження ведеться щодо Сергія Дурача, який також володів часткою в бізнесі. У числі підозрюваних також адміністратор Ірина Паровик і головний інженер «Токіо Стар», який переховується від правоохоронців.

Вадим Чорний та Ірина Паровик перебувають у СІЗО.