Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Трагічна пожежа в "Токіо Стар": суд розглядає продовження розслідування

У п'ятницю, 11 жовтня, в Київському районному суді Одеси триває розгляд справи про трагічний пожежу в готелі "Токіо Стар", де загинуло 9 осіб. На засіданні мають вирішити, чи продовжувати строки досудового розслідування. Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Так як розслідування загальне, на засіданні присутні двоє обвинувачених: власник приміщень, де перебувала готель "Токіо Стар" Вадим Чорний і адміністратор готелю, яка перебувала в будинку під час пожежі, Ірина Паровик.

Засідання розпочалося з виступу Чорного з приводу неприпустимості призначення йому безкоштовного адвоката, про який він нічого не знає.

Чергова прокурорська підстилка. Прокуратура не мала право призначати цього, з дозволу сказати, адвоката. Вчора до мене в СІЗО прийшли прокурори і намагалися провести медичний огляд, – заявив Вадим Чорний.

Після цього безкоштовного адвоката відсторонили, і вона покинула зал засідань.

Потім сторона захисту попросила відвід прокурору Євгену Антощуку. За словами адвокатів, прокурор навмисне не діє. Під час розгляду інших засідань по даному виробництву прокурор Антощук вже зривав засідання про зміну запобіжного заходу.

Однак адвокати обвинуваченої Ірини Паровик, яка працювала адміністратором "Токіо Стар", не підтримали своїх колег.

З урахуванням того, що ми будемо вирішувати питання продовження термінів розслідування, для моєї підзахисної це недоцільно. Ми не можемо підтримати такий відвід, - зазначив адвокат підсудної Ігор Елуашвили.

У свою чергу прокурор заявив, що доводи адвокатів Чорного надумані. Суд пішов до кімнати нарад, щоб прийняти рішення щодо відведення.

У залі також присутній працівник ресепшена "Токіо Стар" Оксана Їжак. Вона працювала в ніч трагічної пожежі, яка поки не знає для чого не попросили бути присутньою на засіданні. Як виявилося Оксана Іжак є ще однією підозрюваною по даному виробництву.

11:15 Суд ухвалив рішення відхилити клопотання адвокатів Вадима Чорного і не відводити прокурора Євгена Антощука, так як сторона захисту не надала всіх необхідних доказів.

Як повідомляла USIonline.com прокуратура підтримає клопотання адвоката про звільнення з СІЗО адміністратора готелю "Токіо Стар".

Читайте нас в Telegram.