Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Трамп виступив за вступ Бразилії до НАТО

Трамп виступив за вступ Бразилії до НАТО

На думку президента США, Бразилія цілком могла б вступити в НАТО. На зустрічі з Жаиром Болсонару Дональд Трамп також висловився за членство Бразилії в ОЕСР.Президент США Дональд Трамп заявив, що він не проти вступу Бразилії в Північноатлантичний альянс. Американський лідер активно вивчає можливість прийняти цю латиноамериканську країну в НАТО або який-небудь інший військовий альянс. Про це він заявив у вівторок, 19 березня, в ході зустрічі з бразильським колегою Жаиром Болсонару в Білому домі.

За словами Трампа, він також підтримує клопотання Бразилії про членство в Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

Незадовго до своєї першої зустрічі з Трампом президент Болсонару хвалебно відгукнувся про його імміграційну політику. Він однозначно висловився за обіцяне Трампом будівництво стіни на кордоні США і Мексики.

Болсонарувступил на посаду президента Бразилії в січні 2018 року. В ході своєї передвиборної кампанії він свідомо орієнтувався на Дональда Трампа. В інтерв'ю Fox News він висловив надію на палку дружбу з американським лідером: "Я хочу відкрити йому своє серце і зробити все, що піде на користь бразильського і американського народів".

Підписуйтесь на новини DW в / Twitter / Youtube / або встановіть додаток DW для / iOS | Android

Ця новина також на сайті Deutsche Welle .