Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Турчинов: Незалежна Україна починається за спиною солдата в окопі на передовій

Росія ніколи не виконує взяті на себе зобов'язання.

Про це сказав екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в ефірі програми "Право на владу", пише censor.net.ua.

Він нагадав, що в 2016 році вже був досвід розведення сил і Золотом, і в Петровському: "як тільки наші війська відійшли, відразу ж російсько-терористичні угруповання спробували поліпшити свої позиції і знову з кров'ю та ризиком для життя довелося повертати свої рубежі ".

"Можна не прислухатися до колишніх силовиків, але прислухайтеся до залізного канцлера Німеччини Отто фон Бісмарка. Ще кілька століть тому він сказав: "угоди з Росією не стоять і папери, на якій написані".

За словами Олександра Турчинова, Росія вважається тільки з силою, тому сильна армія, потужний сектор безпеки і оборони, - тільки це українців може захистити. "На це потрібно працювати всій країні, і навколо цього треба об'єднуватися всім політичним силам", - підкреслив він.

"У нас є одна Українська формула, яка доведена кров'ю наших патріотів - вільна незалежна Україна починається тільки за спиною нашого солдата в окопі на передовій. З цієї точки починається наше правове поле, дія нашої Конституції і спокій громадян. Про перемогу можна говорити тільки тоді, коли цей окоп буде на нашому східному кордоні", - резюмував Олександр Турчинов.