Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Туреччина почала військову операцію в Іраку: в хід пішли спецназ, артилерія і ВПС

Міністерство національної оборони Туреччини оголосило в суботу про проведення нової антитерористичної операції на півночі Іраку.

«На півночі Іраку 12 липня о 22:00 наші загони спецназу почали нову операцію «Лапа-2» при підтримці артилерії і ВПС», - йдеться в комюніке.

У Міноборони зазначили, що в операції також бере участь сухопутна військова техніка, бойові вертольоти T129 АТАК, а також безпілотні літальні апарати. «Лапа-2» спрямована на знищення укриттів терористичних організацій в іракському регіоні Хакурк», - повідомляється в заяві.

ЗС Туреччини оголосили 28 травня 2019 року про початок великомасштабної військової операції на півночі Іраку під назвою «Лапа». За цей час турецькі військові нейтралізували понад 60 членів Робочої партії Курдистану (РПК), яка визнана Анкарою терористичною організацією.

ЗС Туреччини періодично наносять точкові удари по об'єктах РПК на півночі Іраку. Санкції на такі транскордонні операції військовим надає парламент Туреччини.

Ми також писали, що Туреччина назвала провокацією РПК напад на військову базу країни в Північному Іраку, в ході якої були вбиті три Іракських мирних жителя.

Крім того, минулого року ми писали про штурм турецькими військами сирійського міста Афрін, який перебував під контролем курдів.