Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Туреччина почала військову операцію в Сирії: Курди завдали удару у відповідь

Щонайменше, три людини, в тому числі дитина, стали жертвами обстрілу сирійськими курдами турецького міста Акчакале, розташованого поблизу кордону з Арабською Республікою. Обстріл стався після початку військової операції Анкари в Сирії. Про це повідомив у четвер телеканал «А хабер» з посиланням на міську мерію.

За даними місцевої влади, «терористи вели обстріл з сирійської регіону Телль-Аб'яд, в ході якого кілька снарядів розірвалися в центрі міста».

Нагадаємо, президент Туреччини Тайіп Ердоган оголосив у середу про початок нової транскордонної операції "джерело миру" в Сирії.

Ердоган також оголосив, що метою нової операції ЗС Туреччини є «знищення терористичного коридору, який намагалися створити уздовж кордону республіки, а також досягнення миру і стабільності в регіоні».

"Операція" джерело миру " усуне терористичну загрозу щодо Туреччини, створить зону безпеки, куди повернуться сирійські біженці. Операція спрямована на захист територіальної цілісності Сирії», - підкреслив турецький лідер.

Зазначимо, тим часом іранські збройні сили почали позапланові військові маневри біля кордону з Туреччиною. Відзначається, що навчання проходять в районі озера Урмія в провінції Західний Азербайджан. У маневрах беруть участь підрозділи швидкого реагування з використанням вертольотів. Навчання проходять у присутності Головнокомандувача ЗС Ірану Абдулрахіма Мусаві.