Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Туринок на відкритті консульства Латвії заявив про можливий новий авіарейс із Запоріжжя

Сьогодні, 8 жовтня, відбулося урочисте відкриття консульства Латвійської Республіки в Запоріжжі. На відкритті були присутні губернатор міста Віталій Туринок, голова облради Григорій Самардак, перший заступник мера Сергій Мішок, офіційна делегація з Латвії та консули з Болгарії і Австрії.

У своїй промові голова Запорізької облдержадміністрації заявив про зацікавленість у подальшій співпраці і створення комфортних умов для представників Латвії та бізнесу в цілому.

Я особисто зацікавлений, щоб наші ідеї втілилися в життя, бізнес відчував себе тут спокійно. В першу чергу це авіасполучення Запоріжжя з Латвією. Зовсім скоро відкривається після ремонту аеропорт. Ми маємо всі можливості для цього, - підкреслив Віталій Туринок.

На сайті Запорізької ОДА також зазначається, що у Латвії проживає близько 43 тисяч етнічних українців (2% населення) - це четверта за чисельністю національна меншина в Латвійській Республіці. За даними управління у справах громадянства та міграції Латвійської Республіки, в Латвії постійно або тимчасово проживає понад 8000 громадян України.

Авіарейси з Запоріжжя до Ізраїлю: розклад і ціни на білетилоукоустер SkyUp запустить із Запоріжжя авіарейс ще в одну країну

Читайте новини Запоріжжя в нашому

Telegram: t.me/akzentzp , Twitter і підписуйтесь на канал в Youtube, а також Наш Instagram.